2017 04 13 manyНайбагатшим депутатом Верховної Ради України є член об’єднання «Воля народу» В’ячеслав Богуслаєв. Розмір його грошових активів становить понад 825 млн гривень.
Про це йдеться у повідомленні громадського руху «ЧЕСНО».
Зокрема, тільки за 2016 рік Богуслаєв отримав понад 0,5 млрд гривень доходу, про що зазначив у своїй електронній декларації. Станом на кінець 2015 року у нього було 328,5 тис. акцій підприємства «Мотор Січ», однак станом на кінець 2016 року – 21,6 тис. акцій. Нинішня частка Богуслаєва становить менше 10%, тому відомості не публікуються в реєстрі.
Також повідомляється, що свій дохід нардеп офіційно отримав не від продажу цінних паперів, а як «інвестиційний дохід» від ТОВ «Фірма «Мотор-Ділер», яка є посередником за договорами по цінних паперах.
Богуслаєв зберігає 25,6 млн доларів і 8,3 млн гривень в своєму «Мотор Банку». Громадський рух підкреслює, що нардеп Богуслаєв в цьому році за доходами випередив торішніх рекордсменів Ігоря Котвіцького і Віталія Хомутинника, та братів Дубневичів, а бізнесмени Вадим Новинський, Костянтин Жеваго та Олександр Герега не потрапили навіть у першу десятку рейтингу.
Нагадаємо, раніше в Комітеті виборців України назвали депутатів, які пропустили всі засідання парламенту у березні. Серед нардепів-прогульників був і Богуслаєв.