2017 04 19 dubНедавній обшук у офісах братів Дубневичів у Львові на вулиці Лазаренка, 1, який спричинив чималий інформаційний вибух у медіа просторі, обростає все новими фактами. Останній з них – зізнання Генерального прокурора Юрія Луценка у тому, що проти Дубневичів заведено аж три справи.
Про це він повідомив у ефірі програми «Схеми» на «Радіо Свобода».
Спочатку журналісти, які зафіксували факт відвідання Генпрокуратури одним з братів – Богданом Дубневичем, намагалися довідатись про причини візиту у самого народного депутата.
Він пояснив свої відвідини Генпрокуратури особистими причинами. Мовляв, то моя справа.
Значно відвертішим у цьому питанні був генпрокурор, який сказав коротко:
«На скільки я знаю – він дає покази в Генпрокуратурі».
На уточнююче запитання, чи не лобіює часом один з найбільших багатіїв України у нього свої питання, Луценко у притаманному для нього веселому стилі відповів:
«Що він може лобіювати – у мене три справи проти Дубневичів!»
Про те, що прокуратура дуже активно зайнялася оборудками Дубневичів стало відомо нещодавно з листа директора, підконтрольної братам, ТОВ «Корпорація КРТ», який він надіслав у львівські ЗМІ. У ньому він зізнався, що нещодавні обшуки проводили слідчі Генеральної прокуратури.
5 квітня у будинку на вулиці Лазаренка, 1, який відомий тим, що у ньому розміщені офіси та громадські приймальні місцевих олігархів, народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів, проводиться обшук. Тоді ширились різні версії імовірних ініціаторів обшуків, але зараз щоразу більше фактів вказують на те, що це були оперативники з ГПУ.