2017 04 21 martРезонансне затримання колишнього депутата Верховної Ради України та одного зі спонсорів партії «Народний фронт» Миколи Мартиненка завершиться черговою політичною «мильною бульбашкою». У цьому переконаний голова Запорізької обласної організації політичної партії «Новий час» Володимир Задорожний.
За його словами, арештований Мартиненко повторить долю нещодавно арештованого екс-голови Державної Фіскальної служби Романа Насірова.
Так політик прокоментував затримання НАБУ екс-нардепа Миколи Мартиненка.
«Миколу Мартиненка затримали за підозрою в розтраті грошей держпідприємства «СхідГЗК» в розмірі понад 17 млн дол. Це величезні гроші. Тому у будь-якій цивілізованій державі неможлива була б навіть мова про заставу для затриманого. Однак в Україні, швидше за все Мартиненко вийде під заставу», – впевнений політик.
«В Україні створили «кругообіг боротьби з корупцією»: НАБУ затримує, суди відпускають. Це яскраво показала «справа Насірова», яка вже поступово затухає. Не виключено, що з часом затухне й «справа Мартиненка». І людям по всіх телеканалах покажуть чергову серію серіалу «боротьба з корупцією» вже з іншим чиновником чи екс-нардепом», – вважає голова Запорізької ОО «Нового часу».
«Справжня боротьба з корупцією не можлива, коли злодіїв та хабарників затримує поліція, НАБУ, СБУ, а суди відпускають. Можливо настав час затримувати суддів?», – підсумував Володимир Задорожний.