home7Якщо проаналізувати останню велику прес-конференцію Президента України Петра Порошенка, стає зрозуміло, що він почав свою передвиборчу кампанію на другий термін. У цьому переконаний політичний експерт, голова Чернігівської обласної організації політичної партії «Новий час» Борис Бойправ.
За його словами, під час зустрічі з журналістами вже виступав не Президент України, а кандидат на посаду Президента.
«Піар-технологи роблять все можливе, щоб підняти рейтинг Петра Порешенка. Зустріч Президента з пресою це на 100 % підтвердила. Було безліч замовних питань, до яких Порошенко готувався і на яких він активно піарився. Незручні питання або в яких він «плавав», Порошенко або ігнорував, або обмежувався загальними фразами», – ділиться своїми думками політичний експерт.
«Таким чином, українці дивилися не прес-конференцію Президенти, який звітував про виконану роботу та інформував про плани на майбутнє, а передвиборчий захід, де політик виправдовувався та намагався піаритися», – переконаний голова Чернігівської ОО «Новий час».
Також політик прокоментував початок роботи дружини Президента на каналі ТРК «Україна».
«Це також звичайний передвиборчий крок. Робота Марини Порошенко на каналі Рината Ахметова ТРК «Україна» має на меті покращити імідж Президента на сході та півдні України, де рейтинг цього каналу найбільший. Нова президентська кампанія вже передчасно стартувала», – підсумував Борис Бойправ.