2017 05 26 bashСеред затриманих під час антикорупційної спецоперації екс-податківців фігурує і колишній заступник мера Львова Андрія Садового Віктор Башук.
Зокрема, його прізвище наводить у переліку затриманих журналіст Кирило Сазонов. Окрім того, цю інформацію «Форпосту» також підтвердили інші джерела, наближені до правоохоронних органів.
Бащук народився на Львівщині і тут розпочинав свою кар’єру. У 1989 році він закінчив Львівський сільськогосподарський інститут, спеціальність – економіка й організація сільського господарства, кваліфікація – економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.
Обіймав посади державного податкового інспектора, старшого та головного податкових інспекторів, начальника відділу, начальника управління, заступника начальника – начальника управління податкових розслідувань державної податкової інспекції МФ УРСР по м. Львову, начальника державної податкової інспекції в м. Львові. З листопада 2001 року – заступник голови – начальник управління податкового аудиту державної податкової адміністрації у Львівській області. У 2006 році недовгий час був заступником міського голови Львова Андрія Садового з питань економіки та соціальної політики. Відтак Башук працював у податкових органах в рівненській і Запорізькій областях та у Києві.
Нагадаємо, 24 травня правоохоронці провели понад 400 обшуків у податківців в 15 областях України в рамках одномоментної антикорупційної операції, затриманих доставляли у Київ гелікоптерами.