tmОбрання головою Народного Руху України народного депутата з «Блоку Петра Порошенка» Віктора Кривенка означає, що в державі офіційно знищена остання стара політична партія, яку до останнього часу ще можна було назвати ідеологічною. Про це заявив активіст політичної партії «Новий час», один із засновників Народного Руху України Тарас Максим’як.

За його словами, НРУ остаточно і невідворотно перетворився з ідеологічної партії на черговий олігархічний політичний проект. Так політик прокоментував обрання головою НРУ народного депутата з фракції «Блок Петра Порошенка» Віктора Кривенка. Одним із заступників голови НРУ обрано іншого нардепа з БПП Павла Кишкаря.

«Всі старші рухівці просто шоковані цим рішенням. І Кривенко і Кишкар обиралися у Верховну Раду за списком партії «Самопоміч». Згодом перебігли у «БПП». Це типові новітні «тушки». Люди, для яких поняття «ідеологія» не існує, які міняють політичні проекти, як рукавички, – вважає один із засновників «Народного Руху України».

«Від такого рішення колишніх однопартійців В’ячеслав Чорновіл перевернувся б у домовині. Нові лідери проекту під назвою НРУ мають зняти портрети Чорновола у своїх кабінетах», – підкреслив активіст «Нового часу».

«Теперішня ситуація з НРУ ще раз довела, що справжніми ідеологічними партіями можуть бути лише нові політичні сили, створені на основі осучасненої націонал-демократичної ідеології, яку сповідував В’ячеслав Чорновіл. Настав час саме таких партій», – підсумував Тарас Максим’як.