2017 06 06 den
Шановні журналісти, друзі!

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне, без професіоналізму тих, хто доносить її до читача, слухача глядача .

Представники газет, інтернет-агенцій, радіо та телебачення, оперативно й об’єктивно інформуєте співвітчизників про головне у соціально-економічному, політичному та культурному житті України, про важливі знакові події сьогодення та славні й героїчні сторінки минувшини.

Ваше повсякденне самовіданне служіння обраній справі, чуйність і щедрість душі, доброта і милосердя винагороджуються вдячністю і повагою українців.

Також сьогодні, коли український народ у скорботі через смерть Блаженнішого Любомира Гузара, хочемо нагадати Вам словами Великого Українця:

«Журналісти замало говорять про добрі речі. Показуйте добрі приклади, розповідайте про них! Збалансовуйте новини на користь добра, а не сенсацій. Слова вчать, а приклади притягують. Якщо так робити, буде далеко краще, ніж є».

Нехай ніщо не заважає Вам виконувати найголовнішу місію журналіста – подавати достовірну, об’єктивну, компетентну, неупереджену та ДОБРУ інформацію.

Нових звершень Вам, вдячних читачів, глядачів і слухачів! Усіх вам благ, гараздів та Божого Благословення!