2017 06 30 por
Можливе об’єднання «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту» в одну партію в черговий раз доводить, що стара політична система України повністю прогнила і перебуває на межі самознищення. У цьому переконаний громадський діяч, голова Полтавської обласної організації політичної партії «Новий час» Євген Ляшенко.
За його словами, всі неідеологічні, «вождистські» політичні проекти найближчим часом відімруть і дадуть дорогу новим ідеологічним справжнім партіям.
Так політик прокоментував заяву заступника голови фракції «НФ» у Верховні Раді Андрія Іванчука про можливе об’єднання «БПП» та «Народного фронту».
«Немає найкращої політичної реклами для молодих політичних партій, ніж об’єднання партій Порошенка та Яценюка. Цей «олігархічний гігант» остаточне засвідчить, що українські політичні партії продовжують діяти не по-новому, а по-старому. Все з метою за будь-яку ціну утримати владу», – вважає громадський діяч.
«Таким шляхом вже пройшла Партія регіонів. Таким же буде й шлях «БПП-НФ», однак його крах відбудеться набагато швидше», – підкреслив голова Полтавської ОО «Нового часу».
«На заміну олігархічним політичним проектам мають прийти нові справжні, ідеологічні партії, які мають, у перчу чергу, доносити до людей і відстоювати власні ідеологічні цінності. Саме здорова конкуренція між ідеологічними партіями, а не боротьба за владу «за будь-яку ціну» між олігархічно-вождистськими проектами – є майбутньою політичною системою України», – підсумував Євген Ляшенко.