2017 07 05 bal
На жаль, вибіркове правосуддя в Україні не змінилося. Генпрокурор Луценко має комплексно підійти до справи притягнення до відповідальності «політичних злочинців. Про це заявив громадський діяч, голова Кропивницької обласної організації партії «Новий час» Станіслав Балацький.
Так політик прокоментував резонансні справи Генпрокуратури проти окремих народних депутатів. Зокрема, Олеся Довгого та Михайла Добкіна.
«Зрозуміло, що ці «політичні злочинці» мають сидіти і вже давно. Однак цього не достатньо. Відповісти за свої злочини мають всі винні, а не лише «стрілочники» та найбільш одіозні політики», – вважає громадський діяч.
«Для прикладу, Олесю Довгому інкримінують зловживання владою в інтересах третіх осіб. Але за часів Черновецького рішення у махінаціях із землею ухвалювалось виключно у колегіальному складі. Тому на лаві підсудних разом з Довгим мають сидіти всі члени так званою «молодої команди» Черновецького, які зараз успішно влилися в провладні партії», – переконаний голова Кропивницької ОО «Нового часу».
«Інший приклад. Сам діючий президент Петро Порошенко заявляв, що диктаторські закони 16 січня 2014 року мали реальні і практичні наслідки – загибель Героїв Небесної сотні. Однак, досі жоден політики не заарештований за цей злочин проти українського народу. Наш народ вимагає, щоб всі кати та злочинці, незважаючи в якій партії вони зараз перебувають, відповіли за свої злочини», – підсумував Станіслав Балацький.