2017 07 14 konstВ’ячеслав Константіновський написав заяву про відмову від мандата народного депутата.
Про це він повідомив на Facebook в четвер увечері.
«Сьогодні прийняв рішення, яке звалило величезний вантаж з моїх плечей. Написав заяву про відмову від депутатського мандата. Завтра вранці вона буде в секретаріаті ВР і, сподіваюся, буде проголосована на наступній сесії. Вперше я хотів це зробити через півроку після обрання, але кілька разів відкладав, сподівався, що звикну», – написав Константіновський.
Константіновський заявив, що майже три роки в Раді були найбільш похмурими в його житті.
«Я бажаю цьому парламенту терпіння і успіхів з реформами, але вже без мене. Сподіваюся, зможу приносити користь працюючи в бізнесі. Мені здається, наші ресторани і клуби робили Київ хоч трохи більш комфортним і європейським. Дякую своїм виборцям за довіру і прошу вибачення за те, що не зміг повний термін захищати їхні інтереси. Боротьбу за повернення землі радгоспу «Пуща-Водиця» буду продовжувати, команда юристів вже працює», – написав політик.
В’ячеслав Константіновський – український бізнесмен, мультимільйонер. На парламентських виборах 2014 року обраний народним депутатом в мажоритарному окрузі в Києві від політичної партії »Народний фронт».