2017 07 14 nedДепутатську недоторканність треба скасовувати як інститут, тобто треба говорити не лише про депутатів, а й про всіх посадовців та можновладців. У цьому переконаний голова Одеської обласної організації політичної партії «Новий час» Олександр Яковлєв.
За його словами, теперішня ситуація з депутатською недоторканістю нагадує дитячі ігри: коли всі учасники лише кивають один на одного.
Так політик прокоментував небажання народних депутатів проголосувати за скасування депутатської недоторканості.
«Народні депутати пояснюють своє небажання голосувати за скасування недоторканості наявністю такого права у суддів. Судді готові у судах захищати своє нібито конституційне право на недоторканість. Складається замкнуте коло, яке можна розірвати лише одним способом», - вважає голова Одеської ОО «Нового часу».
«У Верховній Раді необхідно прийняти закон про скасування недоторканості у будь-якій формі для всіх українців, які перебувають на державній службі. У тому числі для нардепів та суддів. Коли всі опиняться рівними перед законом – це навіть теоретично унеможливить тиск за політичними мотивами в подальшому. Кожен буде розуміти: якщо він вчинить злочин, він буде відповідати перед Законом», - підсумував Олександр Яковлєв.