2017 07 18 dekl
Закон змушував заповнювати електронну декларацію, яким би не був її зміст. Але якщо люди це зробили, то їм треба дякувати за це. Вони відкрились всі. Безумовно, багато хто цього не хотів – більшість. Але на це питання має відповідати закон про так звану «нульову декларацію». Не вирішивши цю проблему, все життя усі чиновники будуть у підвішеному стані – кожному з них можна буде пред’явити претензію.
Про це в ефірі на телеканалі ZIK заявив Олександр Грановський, нардеп фракції БПП, член комітету з питань правової політики та правосуддя, коментуючи впровадження електронного декларування.
На думку політика, сьогодні дико споглядати ріст статків тих, хто ні секунди не був у бізнесі. «Напевне це некоректно. І пояснювати ці обставини з публічної точки зору важко і неприємно», – сказав пан Грановський, маючи на увазі колег-нардепів.
Нардеп, якого називають одним із найближчих з оточення Президента, зауважив, що важко пояснити статки і навіть тим, хто був у бізнесі багато років. «Ми ж пам’ятаємо, за якими законами джунглів цей бізнес в цій країні працював. Я сумніваюсь, що знайдеться така людина, яка скаже, що нічого не чула про оптимізацію податків чи пов’язані з нею процедури.
Тому нечесно говорити, що вони «були святими». На ці питання має відповідати закон про «нульову декларацію», який водночас не має дати такої можливості тим, хто нажив статки злочинним шляхом», – пояснив своє бачення гість програми.