2017 07 18 m17
Вище керівництво Російської Федерації має відповідати у судовому порядку за збитий над Донбасом малайзійський літак МН17. У цьому переконаний громадський діяч та голова Чернівецької обласної організації політичної партії «Новий час» Петро Бейсюк.
За його словами, головними винуватцями є президент Росії Володимир Путін та міністр оборони Сергій Шойгу, які й віддавали безпосередній наказ збити малайзійський «Боїнг».
Нагадаємо, 17 липня світ відзначив трагічну 2 річницю трагедії у небі над Донбасом.
«Малайзія, Нідерланди, Великобританія та Україна докладають масових зусиль щодо покарання винних у трагедії. Однак, ці країни роблять величезну помилку – хочуть покарати лише виконавців, хоча добре знають тих хто віддавав наказ. У свою чергу Росія запустила дві паралельні пропагандистські кампанія. Перша – вже звичайна брехня і перекладання провини на Україну. Однак ця брехня все менше переконлива. Друга – розповіді про помилку місцевих донецьких бойовиків, якими керували недосвідчені російські відставні офіцери», – підкреслив громадський діяч.
«Якщо перша пропагандистська кампанія розрахована в першу чергу на російського «споживача», то друга – на українського, малазійського та загалом європейського. На днях в ефірі одного з українських телеканалів літака нібито незаангажований журналіст російського видання «Новая газета» Павло Канигін заявив, що трагедія сталася через помилку військових, що це не було цілеспрямоване збиття цивільного літака. Тобто формується стереотип, що вище російське керівництво не винне», – вважає голова Чернівецької ОО «Нового часу».
«Піддаватися на таку пропаганду злочинно. На лаві підсудних мають сидіти лідери Росії, які віддали злочинний наказ. Адже у їх планах було масоване вторгнення в Україну «миротворчим контингентом» і збитий лайнер мав легалізувати це вторгнення. Тому Путін, Шойгу та їх посіпаки мають бути арештовані та засуджені міжнародним трибуналом, як у 1945 році були засуджені у Нюрнбергу всі злочинці нацистської Німеччини», – підсумував Петро Бейсюк.