2017 07 20 mal
Український сегмент інтернету потішається над керівником так званої «ДНР», зводячи заяву до «алкоголізму», «незнання історії» тощо. Раджу прочитати заяву(яку в так званій ДНР називають «конституційним актом»), щоб подивитися, що вона зроблена в руслі нинішньої політики Кремля, яка містить далекоосяжні плани по подальшому ослабленню України.
Про це у Фейсбуці написав голова Мистецького Об’єднання «Остання барикада», автор та ведучий телепрограми «Остання Барикада» Олександр Доній.
«Ті, хто потішаються із заяви Захарченка, вчепилися за назву «Малоросія». А Ви спробуйте абстрагуватися від назви. Зрештою, через пошуковик Ви зможете віднайти останнім часом і кількох українських політиків і громадських діячів, які пропонують перейменувати Україну на «Україну-Русь» (і мова йде не про діячів з проросійського табору, а як це не дивно – з патріотичного). Ще раз-абстрагуйтеся від назви.
І що тоді Ви побачите?
План Кремля з перетворення України на конфедеративну державу з включенням туди так званих «ДНР та ЛНР». План, який і так поступово втілювався в життя через так звані «Мінські переговори». Тепер має настати нова стадія. Для цього так звані «ДНР та ЛНР» повинні відмовитися від орієнтації на вступ до Росії та від орієнтації на окремішне існування, натомість взяти курс на об’єднання з рештою України (звісно, на своїх умовах).
І що ми бачимо у так званому «Конституційному акті» про «Малоросію», якщо його проаналізувати?
Так звана «ДНР» відмовляється від входження до Росії як своєї мети.
(Інтеграція з Росією – лише в стилі Білорусі. «Курс на присоединение к Союзному государству России и Белоруссии, при сохранении независимости и суверенитета»)
Так звана «ДНР» відмовляється від існування в нинішньому територіальному вигляді.
Так звана «ДНР» бачить себе в територіальній цілісності з рештою українських територій (з підкресленням – без Криму).
(«Мы, представители регионов бывшей Украины, за исключением Крыма, заявляем об учреждении нового государства, которое является преемником Украины»)
Так звана «ДНР» бачить таке об’єднання з рештою українських земель на власних ідеологічних засадах.
Заява про «Малоросію» – не для населення України. Заява про «Малоросію» – для населення так званих «ДНР і ЛНР». Адже нині не всі в так званих «ДНР-ЛНР» (та й в Росії) готові сприйняти ідею, що Донецьк і Луганськ житимуть в одній державі з рештою українських земель. Це почалося ідеологічне промивання голів на цих територіях, щоб обґрунтувати (пояснити) план Путіна з конфедералізації України (з включенням туди так званих «ДНР-ЛНР»), якщо, звісно, цей план буде втілений.
Тож не зводьте все до «алкоголізму». Проти України розігрують довгострокову шахову партію. І той, хто не намагається прорахувати чужі ходи, має всі шанси помилитися у своїх ходах...».