2017 07 28 sudВища кваліфікаційна комісія суддів України затвердила переможців конкурсу до Верховного суду. Серед них – адвокати, правозахисники та суддя-доброволець, який воював у Донецькому аеропорту.
Про це повідомляє прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
У конкурсі перемогли 120 осіб. Представники комісії сподіваються, що вони дійсно створять нове обличчя для українського правосуддя.
Усіх переможців розділять в групи по 30 осіб та призначать у відповідні касаційні суди у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного).
«Серед переможців ми бачимо професорів та викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який боронив Донецький аеропорт, правозахисників з досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах», – зазначив Голова ВККС Сергій Козьяков.
Розпочався конкурс ще 7 листопада 2016-го року. Зареєструвалися в ньому 1436 особи, 846 осіб подали документи на участь, з яких було допущено 653, з них 625 – до проходження кваліфікаційного оцінювання.