2017 08 02 saak
Екс-президент Грузії та колишній керівник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі має через суд довести, що він заслужив бути українцем, мати українське громадянство. З цієї заявою виступив голова Одеської обласної організації політичної партії «Новий час» Олександр Яковлєв.
Так політик прокоментував скандал з позбавленням Саакашвілі українського громадянства.
«Звичайно у питанні позбавлення Саакашвілі українського громадянства є величезна політична складова. Останнім часом він вів різко опозиційну діяльність щодо діючого президента України. Тому його позбавлення не виглядає «чистим», – переконаний політик.
«Однак, і законодавство України і здоровий глузд передбачає, що іноземець має право отримати громадянство України без обов’язкового постійного проживання в нашій країні (5 років) лише за особливі заслуги. Тому Міхеїл Саакашвілі має повне право представити у суді всі докази своєї роботи на користь України», – вважає голова Одеської ОО «Нового часу».
«Одні експерти стверджують, що Саакашвілі був найкращим за усю історію губернатором Одещини, інші – найгіршим, і навіть наводять статистику. Сам же пан Міхеїл тепер має всі шанси довести у суді свою правоту. А суд як незалежна інстанція прийме рішення – чи заслужив Саакашвілі бути громадянином України», – підсумував Олександр Яковлєв.