polina1У класичній європейській демократії після підозри на кримінал щодо одного з міністрів – з соромом подає у відставку весь склад Кабінету Міністрів. Про це заявила громадський діяч та голова Херсонської обласної організації політичної партії «Новий час» Поліна Зінченко.
Так вона прокоментувала інформацію Генпрокуратури про підозру на адресу міністра фінансів Олександра Данилюка у несплаті податків.
«У нас же ситуація кардинально інша. В уряді є квота президента, є квота прем’єра, є квота парламентських фракцій та олігархічних груп. Тому квотний принцип формування – трагедія українського Кабінету Міністрів», – переконана громадський діяч.
«Підозра на міністра фінансів показує, що в українському уряді міністри не лише працюють, а й крадуть по-квотах», – підкреслила голова Херсонської ОО «Нового часу».
«Якби через скандал з Данилюком у відставку пішов весь Кабінет Міністрів – це був би холодний душ для українського політикуму. Це б хоч трішки оздоровило українську політичну систему, незважаючи як ви ставитися до прем’єра чи окремих міністрів», – підсумувала Поліна Зінченко.