2017 09 01 top
Понад 1500 осіб уже зареєструвалися на порталі вакансій на посади державної служби, які з’являться у рамках реформи держуправління. Загалом сайтом скористалися більше 30 тисяч користувачів.
Про це написав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко у Facebook.
«Уже більш ніж 1500 осіб зареєструвались і допомагають тестувати новий портал вакансій www.career.gov.ua, всього за тиждень маємо більш ніж 30 тисяч унікальних відвідувачів», – зазначив він.
Водночас урядовець висловив сподівання, що на конкурси, які розпочнуться у вересні, прийде ще більша кількість мотивованих, професійних та талановитих фахівців.
Саєнко також зауважив, що всі пропозиції, які залишають користувачі, опрацьовуються командою, що проводить реформу держуправління, й за результатом їх аналізу буде покращено функціонал порталу.
Як повідомляв Укрінформ, 18 серпня уряд затвердив низку нормативних актів, що відкривають наступний етап реформи державного управління – реформування міністерств. Зокрема, Кабмін дозволив розпочати конкурси на нові посади в десяти міністерствах, а також Секретаріаті КМУ, Нацагентстві з питань держслужби та Державному агентстві електронного врядування.
У рамках реформи в міністерствах, які беруть участь у проекті, будуть створені нові функціональні підрозділи – директорати, що відповідатимуть за формування державної політики та стратегічне планування.
Конкурси на посади в міністерствах почнуть оголошувати у вересні, але проходитимуть вони не одночасно – кожне міністерство матиме власний їх графік.
28 серпня у тестовому режимі запрацював єдиний портал вакансій на посади державної служби www.career.gov.ua.