2017 09 01 den
Дорогі діти, батьки, вчителі!

Сьогодні ми відзначаємо особливий день — День знань! Кожен з нас пам’ятає, як вперше переступив поріг свого класу. Свою перш вчительку. Свої перші переживання та емоції. Для кожної дитини це відкриття нового світу пізнання. Отримання нових знань і формування характеру.

Сьогодні першокласники починають свій довгий шлях, а старші колеги продовжують крокувати дорогою знань до дорослого життя. Цей шлях не завжди простий, але надзвичайно цікавий. Бажаю учням наснаги у пошуках нового. Вчителі будуть вам у цих пошуках добрим наставником.

У День знань висловлюємо особливу подяку педагогам. Ваша професія шляхетна і надзвичайно важлива. Можливо? не завжди Ви відчуваєте ту увагу, якої заслуговуєте. Але ми вдячні Вам.

Саме Ви виховуєте наше майбутнє. Адже науковці, митці, герої, просто чесні і порядні громадяни — це у першу чергу заслуга виховання у школі, де прививають добрі цінності. Україна завжди славилася добрими вчителями й освіченим народом. Успіхів Вам у Вашій непростій роботі.

Бажаємо батькам витримки і терпіння, особливо тим, хто сьогодні відправляє дітей у перший клас. Підтримайте своїх дітей, і вони будуть тішити Вас своїми здобутками.

Віримо, що спільними зусиллями вчителів, батьків, громади міста ми створимо найкращі умови для виховання підростаючого покоління.

У цей День від щирого серця зичимо всім надії та віри, добра та миру!

Пам’ятаймо, що наші діти – це майбутнє України, наша гордість і віра у майбутнє!