2017 09 11 olМожна скільки завгодно намагатися боротися з наслідками старої системи, але не поборовши причину, яка створила в Україні найбіднішу і найнесправедливішу економіку, перетворивши українців сьогодні на людей, які мільйонами змушені шукати роботу закордоном, неможливо змінити ситуацію.
Про це заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.
«Якщо ми відкинемо другорядні речі, які теж важливі, але вони не на першому місці, то основою всіх проблем, на мій погляд є те, що попри справді великі здобутки, які суспільство, а не влада, досягнуло після Майдану та Революції Гідності в Україні, не відбулося головного, зламу та демонтажу корупційної, олігархічної системи. Адже можна скільки завгодно намагатися боротися з наслідками, але не поборовши причину, яка створила в Україні, потенційно в одній з найбагатших країн Європи, найбіднішу і найнесправедливішу економіку. перетворивши сьогодні українців на людей, які мільйонами змушені шукати роботу закордоном. Тому таким чином ми не змінимо ситуацію», – розповів Іллєнко.
Причиною того, що так відбувається, він вважає, що після Майдану відбувся реванш на виборах.
«На превеликий жаль у 2014 році, фактично із самого початку Майдану, на виборах, на жаль, відбувся реванш. Адже Президентом була обрана людина, яка сама є представником цього олігархічного класу, і відповідно, він сам проти себе нічого не буде робити. І так само в парламенті була сформована коаліція, яка фактично продовжила ту ж саму політику, яка була раніше», – прокоментував він.
Та додав: «Звичайно, що зміни є, але вони буквально «вигризені» суспільством. Переважно це було на рівні декларацій, тобто люстрація в Україні відбулась лише на папері. Але, якщо ми говоримо в цілому, то у нас досі великий бізнес повністю зрощений з політикою, великі гроші вирішують те, хто буде в парламенті і вирішуватиме державну політику, тобто відбувається консервація системи».