2017 09 11 ntЗаява політичної партії «Новий час» щодо прориву українського кордону прибічниками Міхеїла Саакашвілі

Теперішні події в Україні можна порівняти з 1919 роком, коли прихильники незалежності України почали знищувати один одного. «Петлюрівці» (армія Української народної республіки) воювали з «махновцями», «махновці» воювали з «галичанами» (Українська галицька армія у 1919 році перейшла Збруч і увійшла до складу армії УНР), «григор’євці» (армія отамана Грігор’єва) воювали як проти «махновців», так і проти «петлюрівців».

10 вересня 2017 року ми побачили схожу картину: прикордонники та нацгвардійці з синьо-жовтими нашивками зіштовхнулися з озброєними в обмундируванні колишніми бійцями батальйону «Донбас» теж із синьо-жовтими нашивками. Українці знову били та погрожували один одному зброєю.

Видається, що для всіх організаторів конфлікту – Саакашвілі, Порошенка, Авакова, Тимошенко – власні політичні інтереси вище державних. Для них ми наводимо слова з Декалогу Українських Націоналістів: «Роби все, щоб не нашкодити державі».

Братовбивчі конфлікти у 1919 році завершилися тим, що російські окупанти захопили Україну, а колишні опоненти були змушені втікати з країни в еміграцію. Якщо зараз політики не зупиняться, ситуація може повторитися. Україна МОЖЕ ВТРАТИТИ державність. А Саакашвілі з Порошенком будуть продовжувати виясняти стосунки десь у Варшаві або Празі.

Активісти політичної партії «Новий час» різняться у своїх поглядах. Хтось вважає винним у конфлікті Петра Порошенка, хтось Міхеїла Саакашвілі. Але всі ми вважаємо, що у час, коли Україна воює з російським шовінізмом, внутрішні конфлікти є неприпустимими.

Коли наші захисники України продовжують гинути на фронті, а нова стотисячна орда під виглядом участі російських вояків у білоруських навчаннях «Захід-2017» підступає до українських кордонів, політики вирішили «побавитися» в свої вузько політичні ігри. Але вони забули, що вони «грають» Україною.

Політична партія «Новий час» закликає всіх учасників конфлікту зупинитися. Всі свої політичні внутрішні конфлікти вирішуйте у судах, у телевізійних студіях чи на мітингах, однак не смійте «підривати Україну» зсередини.

Ми не маємо права повторювати історичні помилки, українці мають на них вчитися.

Україна має бути понад УСЕ!

Ми всі маємо пам’ятати про це!

Слава Україні!

Політична партія «Новий час»