2017 10 03 gont
На міжнародному рівні будемо домагатися того, щоб проти Гонтаревої були задіяні персональні санкції.
Про це заявив народний депутат України Сергій Тарута.
«У випадку з Гонтаревою, то зараз її «кришує» той, хто і призначав на посаду. Адже Гонтарева ніколи б не була такою, якби її не прикривали. І тому, вірогідно, ось ця пауза у 4,5 місяців із її відпусткою – це можливість зачистити свої злочинні сліди. Але вони не розуміють, що федеральна резервна система відслідковує всі транзакції. І навіть якщо вони спалять усі документи, ми все одно доведемо їхні злочини», – переконав Тарута.
Також він наголосив, що на міжнародному рівні будемо домагатися того, щоб проти Гонтаревої були задіяні персональні санкції.
«Оскільки у США намагаються боротися із корупцією по всьому світу, то екс-керівник ЦРУ дуже сильно зацікавився цієї історією та отримав документи щодо розвалу банківської системи України. Зі свого боку українська влада дала команду своїм лобіста дуже серйозного рівня, щоб такі обговорення не почалися», – зауважив депутат.
До того ж, розповідає він, у інформаційне поле запустили новину, що Тарута нібито найняв лобістів у США для просування компромату проти української влади.
«У США є організація «ФАРА», яка реєструє всі лобістські проекти і дії, тобто хто на кого працює. Так, в одному із документів сказано про те, що певна людина із певної компанії після зустрічі зі мною взяла не себе зобов’язання лобіювати інтереси України щодо «плану Маршалла» та регулювання ситуації на Донбасі. Це робиться безкоштовно за рахунок тієї ж компанії. Але також є й такий документ, де зазначено, що влада України за рахунок бюджету найняла лобістів, щоб відстоювати вже не інтереси України, а конкретно інтереси Гонтаревої та решти», – прокоментував Сергій Тарута.