home7Воююча Україна мала ще у 2014 році провести ревізію усіх складів з боєприпасів та виставити посилену озброєну охорону. Про це заявив полковник авіації та керівник Чернігівської обласної організації політичної партії «Новий час» Борис Бойправ.

За його словами, вибухи у Калинівці стали наслідком відсутності тилової безпеки.

«Після початку українсько-російської війни Збройні сили України поступово зміцнюються, створений потужний редут оборони на Донбасі. Однак ми забули, що під час війни ворог може завдати удару не лише на фронті, а й у тилу», – підкреслив полковник авіації.

«Гібридна війна передбачає й гібридні диверсійні дії ворога в нашому тилу. А це не лише диверсії на складах з боєприпасами, це й військової аеродроми, цивільні об’єкти, зокрема електростанції. Всі ці об’єкти під загрозою гібридної атаки. Ми повинні бути готові до них. Я переконаний, що в Москві готують ще не одну Калинівку-2», – вважає голова Чернігівської ОО «Нового часу».

«Наразі склалася ситуація, коли поліція, СБУ та військова розвідка діють окремо, а коли щось стається – кивають головою» один на одного. На 3 році війни нарешті настав час створити спільний антитерористичний центр з представників СБУ, Нацгвардії, ГУР Міноборони та поліції, який має боротися з ворожими диверсантами в глибокому тилу. Якщо зусилля силовиків не скоординувати під єдиним керівництвом, нам не уникнути трагедій подібних до Калинівки», – підсумував Борис Бойправ.