2017 10 06 gaevaКерівництво ініціативної групи щодо створення Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації відмовило Харківській міській організації професійної спілки підприємців, яка займається захистом інтересів дрібних підприємців, в участі в Установчих зборах Громадської ради при ХОДА. Про це заявила заступник голови профспілки та голова Харківської обласної організації політичної партії «Новий час» Тетяна Гаєва.
За її словами, ініціативна група намагається не допустити до роботи Громадської ради організацію, яка послідовно захищає інтереси малих підприємців, в тому числі відстоює їх інтереси у конфліктах з міською та обласною владами.
«Недопущення професійної спілки підприємцівп до роботи Установчих зборів Громадської ради було здійснено з порушень норм законодавства України. По-перше, лист з відмовою був надісланий з невідомої електронної пошти, навіть без прізвища особи, яка нам відмовляє. У народі такі листи називають «фількиними гамотами». По-друге. в листі яке було надіслано на ім’я голови нашої профспілки сказано, що ми подали стару виписку з реєстру і що немає конкретних дат, в яких заходах ми брали участь. Профспілка виконала всі ці вимоги. Замість виписки з реєстру була надана довідка з податкової про неприбутковість, що організація зареєструвала нову редакцію Статуту, а також дані про діяльність організації в Києві та Харкові, а тек ж по всій Україні. Відповідний офіційний лист був оформлений по формі та переданий в ініціативну групу», – зазначила заступник голови профспілки.
«Навіть після виконання всіх вимог, профспілка була не допущена до роботи Установчих зборів громадської ради. А це призведе до того, що інтереси малих підприємців (в тому числі працівників ринків Харкова) будуть невраховані під час роботи ради», – підкреслила голова Харківської ОО «Нового часу».
«Тому Харківська міська організація професійної спілки підприємців та Харківська обласна організація партії «Новий час» звертається через пресу до керівництва ініціативної групи з проведення установчих зборів Громадської ради при ХОДА та керівництва Харківської обласні з вимогою включити нашу профспілку до роботи Громадської ради. У протилежному випадку ми будемо розцінювати дії ініціативної групи як політичні переслідування та ігнорування тисяч харківських малих підприємців», – підсумувала Тетяна Гаєва.

2017 10 06 gaeva1