2017 10 10 gaeva7 жовтня у Харкові створили нову Громадську раду при Харківській обласній державній адміністрації у кращих совкових традиціях – пустили лише «своїх», а «несвоїх» обізвали.
Про це заявила заступник голови профспілки та голова Харківської обласної організації політичної партії «Новий час» Тетяна Гаєва.
«Ситуацію з обранням нового складу Громадської ради при ХОДА не можна назвати демократичним процесом. На етапі перевірки документів так звана ініціативна група відсіяла 125 організацій. Частину з них запрошували і вказували на зауваження, частина дізналися, що вони відсіяні і не потрапляють на установчі збори, тільки сьогодні. Тобто, вони прийшли на збори, а їх якісь люди не пускають. Організовано все це було Управлінням внутрішньої політики ХОДА, і особисто його начальником паном Ісаєнко Ігорем Павловичем. Мене, як захисника інтересів малого підприємництва теж фактично викинули з залу», – розповідає заступник голови «Харківської міської організації Професійна профспілка підприємців».
«Більше того, вищезгаданий пан опублікував хамські, образливі пости в Фейсбуці. Він написав: «Мінус 125. Всю «вату» спустили в унітаз». Він назвав «ватою» справжніх патріотів України, багато який пройшли АТО і займаються волонтерством. Така людина не має права називатися державним службовцем», – вважає голова Харківської ОО «Нового часу».

2017 10 10 gaeva1«Громадська Рада, згідно з Типовим положенням, створюється для того, щоб громадяни, громада могли брати участь в управлінні державою, домагалися того, щоб їхня позиція була донесена до органів влади. У Харкові, натомість, Громадська рада буде органом, для схвалення будь-яких, я підкреслюю, будь-яких рішень обласної влади. Громадська рада має бути контролером і помічником обласної влади, а замість цього з неї роблять організацію «одобрямс», – підсумувала Тетяна Гаєва.