logo1Політична партія «Новий час» підтримує вимоги низки партій, які під Верховною Радою проводять акцію з вимогою до парламенту та президента провести «велику політичну реформу», як називають її самі організатори.
Наша партія підтримує вимоги запровадити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками, створити Антикорупційний суд та обмежити депутатську недоторканність. Однак, ці вимоги не можна назвати «великою політичною реформою».
На наше переконання «велика політична реформа» має створити умови для знищення старої олігархічно-корупційної системи влади в Україні, яку почав формувати ще президент Леонід Кравчук, а успішно реалізував Леонід Кучма. Вона функціонує й досі після Революції Гідності.
Велика політична реформа має включати ще, як мінімум, ще дві політичні норми, які мають бути внесені у Конституцію України.
Перше – норма про відділення бізнесу від влади. Будь-який українець, який хоче брати участь у політичному житті держави, займати державні подати або бути обраним депутатом усіх рівнів, має ДО ЦЬОГО продати весь всій бізнес. І правоохоронні органи мають бути наділені повноваженнями притягувати політиків до відповідальності, якщо виявлять у них будь-який бізнес. Ця норма має стосуватися також й членів родини політика.
Друге – норма про заборону на участь у виборах політиків, які просиділи у радах більше 10 років. Політиканство вже стало професією. Політики «стрибають» по-партіях від виборів до виборів. Вони думають лише про своє майбутнє депутатське місце. Нову політичну реформу України мають творити нові політики. Зауважимо, що така норма у Конституції прописана у багатьох державах світу, які пройшли шлях від перехідного періоду до розвинутої демократії.
Підсумовуючи, політична партія «Новий час» закликає всіх учасників акції протестів під Верховною Радою уникнути провокацій і кровопролиття. Воююча Україна не може собі дозволити «другий фронт» у центрі Києва.

Політична партія «Новий час»