Звернення політичної партії «Новий час» щодо вбивства героя українського та чеченського народів Аміни Окуєвої

2017 10 31 amina
Вбивство народного героя України, справжньої дочки українського та чеченського народів Аміни Окуєвої – це вирок українській правоохоронній системі, українським спецслужбам. Про це йдеться у заяві політичної партії «Новий час» з приводу вбивства ветерана АТО та волонтерки Аміни Окуєвої.
Українські правоохоронні органи та спецслужби досі працюють, як у часи Януковича. Їх головне завдання – забезпечити безпеку та комфортні умови роботи і проживання для чиновників та депутатів різних рівнів, присікати акції протесту.
В умовах російської агресії та реальної гібридної війни, яка ведеться на всій території України, а не лише в зоні АТО, всі правоохоронні органи мають діяти як в умовах війни. Основний пріоритет – боротьба зі зрадниками та ворожими диверсантами.
Вбивство Аміни доводить, що українські спецслужби про війну думають лише на Донбасі, однак вона ведеться й у Києві, Львові та Харкові. Гібридна війна ведеться на всій території України.
Тому політична партія «Новий час» вимагає від правоохоронних органів діяти не заради захисту діючого режиму, а захищати українських героїв та український народ від ворожих диверсантів та зрадників.
Замість того, щоб прослуховувати громадських активістів і охороняти ненажерливих депутатів та корумпованих чиновників, прослуховуйте зрадників і диверсантів, і захищайте патріотів.
Звертаємося до керівництва держави з вимогою присвоїти Аміні Окуєвій звання Героя України посмертно.
Вічна пам’ять, Аміна.

Нагадаємо, ввечері 30 жовтня біля залізничного переїзду біля селища Глеваха Київської Області невідомі обстріляли з кущів автомобіль Аміни Окуєвої, вона загинула.
Чоловік вбитої Аміни Окуєвої Адам Осмаєв розповів, що під час обстрілу куля влучила жінці у голову і він не встиг її врятувати.
Ще раніше у Києві на Подолі стався замах на Адама Осмаєва, якого звинувачують у замаху на Путіна, та Аміну Окуєву. Кілер, який представився французьким журналістом, запросив подружжя на зустріч, а потім у машині вистрілив в Адама, після чого Аміна вистрілила у відповідь.
Аміна Окуєва – український лікар, громадський активіст і військовослужбовець чеченського походження. Вона народилася і виросла в Одесі.
Аміна Окуєва брала участь у Революції Гідності та у війні на Донбасі у складі батальйону «Київ-2». Брала участь в обороні Дебальцевого, виконуючи бойові завдання поблизу Чорнухиного у Луганській області. Пізніше служила у батальйоні «Золоті ворота». Долучилася до створення Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва, служила прес-офіцером батальйону, домагалася надання батальйону офіційного статусу від МВС.
Брала участь у парламентських виборах 2014 року, балотуючись по одномандатному виборчому округу № 136 у Суворовському районі Одеси (самовисунення), однак, до Верховної Ради VIII скликання не потрапила.