2017 11 15 part
Розпочато розроблення змін до законодавства в частині визначення напрямків використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій.
Про це повідомляє Національне агентство з запобігання корупції.
Необхідність внесення таких змін неодноразово обговорювалась під час робочих нарад в НАБУ з представниками політичних партій, які наразі отримують державне фінансування.
9 листопада відбулося перше засідання робочої групи при Підкомітеті з питань запобігання і протидії політичній корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції, створеної для підготовки відповідних змін до законодавства.
Зокрема, під час засідання обговорили питання цільового використання коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій, а також конкретизації напрямків таких витрат.
До складу робочої групи ввійшли представники усіх політичних партій, представлених у Верховній Раді України, посадові особи секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати, Міністерства фінансів, представники Міжнародної фундації виборчих систем, всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Центру політико-правових реформ, Українського інституту публічної політики, Ради громадських експертиз при Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.