2017 11 15 nazk
Підробка е-декаларцій доводить, що Україна досі живе по-старому. Влада використовує всі свої інститути для тиску на інакодумців та захисту своїх прибічників. У цьому переконаний громадський діяч та голова Сумської обласної організації політичної партії «Новий час» Володимир Скляр.
За його словами, Ганна Соломатіна показала наскільки прогнившою є теперішня влада.
Нагадаємо, Систему електронного декларування скомпрометовано: декларації перевірялись в ручному режиму та була вимога погоджувати їх у Адміністрації Президента України.
Про це йшлося на брифінгу голови департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганни Соломатіної, інформує «Українська правда».
«Насправді e-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над неугодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК.
«Електронні декларації, Національне агентство з запобігання корупції – це те, що треба для функціонування нової України, для викорінення корупції зі сфери державної служби. Однак, у старій системі, зі старою владою навіть найкращі новації починають гнити з голови. Чиновники та політики старої «закалки» не можуть думати про щось інше, ніж про власне самозбагачення та власний захист. Навіть на нових «антикорупційних посадах» вони залишаються людьми старої системи», – підкреслив громадський діяч.
«Заява Соломатіної має розслідуватися на найвищому рівні, всі причетні до махінацій з е-деклараціями мають негайно залишити державну службу та бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Більше того, на звинувачення чиновниці має відповісти особисто Президент України. Пасивність влади та судових органів означатиме публічне «зґвалтування» антикорупційної системи України», – підсумував Володимир Скляр.