2017 11 21 nazkЩодо Ляшка, Шуфрича, Лозового, Сотник, Балицького і міністра Данилюка НАЗК перевірок не проводило.
Про це заявила керівник сектору внутрішнього аудиту НАЗК, Оксана Дивнич, відповідаючи на запитання, чи хтось підходив з проханням зробити позитивний результат перевірок декларацій.
«До мене не підходили. Проте ми виявили факти, коли щодо деяких депутатів і посадовців зовсім не було перевірки. НАЗК не вчиняло ніяких дій для того, аби їх зробити. Це народні депутати Ляшко, Шуфрич, Лозовий, Сотник, Балицький і міністр фінансів Олександр Данилюк», – розповіла гостя програми.
Пані Дивнич уточнила, що у НАЗК було прийняте рішення щодо початку і продовження перевірок, але щодо них не було затверджено висновків.
Крім того, керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна додала, що щодо цих осіб не було жодних запитів НАЗК, тобто фактично перевірка зовсім не відбувалася.
«Вона почалася в лютому і була подовжена в травні. Коли її подовжували, члени НАЗК мали розглядати, чи кудись скеровувались документи. Тобто вони навіть не подивились, і просто продовжили її термін. А хто за це буде відповідати?», – запитала пані Соломатіна.