2017 11 21 maid
Розслідування злочинів, здійснених проти учасників Майдану під час Революції Гідності, за чотири роки так і не стало справою державного пріоритету.
Про це в ефірі одного з телеканалів заявив начальник департаменту спецрозслідувань Генпрокуратури України Сергій Горбатюк.
«Робота по розкриттю злочинів – це робота всієї держави, це не може бути робота одного окремого слідчого підрозділу. І якщо говорити про цей час, що здійснювалось розслідування нами, то я можу впевнено на сьогоднішній день сказати, що справи щодо розслідування злочинів під час протестних акцій – це не стало справою державного пріоритету, це не стало справою державної ваги», – сказав він.
За словами Горбатюка, зацікавленість щодо встановлення істини у цих справах є «лише в слідчих і прокурорів, в родинах Небесної сотні і потерпілих, а також в адвокатів Небесної сотні».
Він додав, що допомоги від інших правоохоронних органів чи державних чиновників немає.
Говорячи про проблематику в роботі, Горбатюк заявив, що це, зокрема, стосується допомоги оперативних підрозділів щодо розкриття злочинів, вчинених правоохоронцями, підтримки керівництва Генеральної прокуратури щодо достатнього забезпечення штату слідчих підрозділів, а також проблеми розгляду справ у судах.