logo1Звернення політичної партії «Новий час» щодо конфлікту старих владних еліт в України

Протистояння між НАБУ та САП проти Генпрокуратури та СБУ, конфлікт між прихильниками діючого президента України Петра Порошенка та екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі небезпечно нагадує події 1918 року в Україні. Про це йдеться в офіційному зверненні політичної партії «Новий час.

«У грудні 1918 року в Україні йшла війна всіх проти всіх. Директорія розпочала повстання проти Гетьманату Павла Скоропадського. Повстанська армія Нестора Махна воювала проти всіх. Як наслідок, в кінці 1918 року з території Росії в Українувторглися регулярні війська комуністів і за 2 роки змогли знищити всі українські військові формування і ліквідувати Українську державність. Тодішні владні еліти вкінці 1918 року забули одну важливу істину – головний ворог на сході, і почали боротьбу за владу між собою», – йдеться у зверненні політичної партії «Новий час».

«Теперішні владні еліти повторюють ту ж саму помилку. Вони почали вже відкриту «гризню» за владу. Одні олігархічні клани відкрито воюють проти інших. При цьому російський окупант захопив український Крим та частину Донбасу і готується до подальших дій. Жадоба влади затьмарює всім здоровий глузд, патріотизм та обов’язок перед народом», – пояснюється теперішня ситуація у зверненні «Нового часу».

«Вихід з існуючого становища лише один – тотальне оновлення політичної системи, добровільний або примусовий відхід від влади старих політиків та політичних партій. Якщо сьогодні не зупинити «громадянську війну» на столичних пагорбах і не об'єднатися заради захисту України, завтра у Києві можуть бути російські орди. У грудні 1918 року Симон Петлюра та Павло Скоропадський теж були впевнені, що комуністи не підуть на Київ і обернули зброю проти один одного. І помилилися. Сьогодні ми не маємо права повторити їх помилки. Україна нам не пробачить», – підсумовується у зверненні політичної партії «Новий час».