2017 12 19 id
«Гібридною» російсько-українська війна була вже 100 років тому.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.
«Україна тоді просто кишіла розагітованими й деморалізованими солдатськими масами. Розагітованими саме російськими більшовиками і саме в їхніх інтересах. Проти «панів», «буржуазії», «інтелігенції»... Проти «старого» соціального порядку як такого. І проти будь-яких державних інституцій, теж «старих», а отже, ворожих», – зазначив політолог.
А сьогодні, додав він, ворогами сучасних необільшовиків призначено «бариг» (власників), «олігархів» (національний капітал), «владу» (державу як таку).
«Призначено в російських інтересах і робиться руками українських «корисних ідіотів». Яким знову «немає чого втрачать», бо здатність думати раціонально і діяти розважливо вже втрачено. Якщо цей масовий психоз поширюватиметься далі, нас знову чекатиме римейк 1917-20 років», – підкреслив Володимир Горбач.
Нагадаємо, 17 грудня 2017 року виповнилося 100 років від початку спротиву більшовицькій агресії у першій російсько-українській війні ХХ століття. Уряд УНР змушений був протистояти російській більшовицькій маніпулятивній інформаційній та військовій агресії. Боротьба з російською агресією та пропагандою триває й нині.