2017 12 19 separy
Відсутність рішення про позбавлення громадянства України керівників сепаратистських та окупаційних режимів у Криму та на Донбасі фактично означає офіційний дозвіл Києва на діяльність у нашій державі «5 колони» Кремля. У цьому переконана профспілковий діяч та голова Харківської обласної організації політичної партії «Новий час» Тетяна Гаєва.
За її словами, це дозволяє різного роду сепаратистам та пособникам окупантів відчувати себе безкарними.
Так політик прокоментувала повідомлення адміністрації Президента, що ватажки терористичних угруповань «ДНР» та «ЛНР» Олександр Захарченко та Леонід Пасічник досі є громадянами України. Це ж стосується і колишнього ватажка луганських бойовиків Ігоря Плотницького, а також призначених Росією керівників анексованого Криму Сергія Аксьонова та Володимира Константинова.
«Більше того, відсутність закону про автоматичне позбавлення українського громадянства всіх, хто зазіхнув на територіальну цілісність України, спонукає людей на окупованих територіях йти служити окупантам. Як показує досвід дочки Леоніда Пасічника, її дочці нічого не заважає шикарно жити в українському Харкові, поки її батько дає накази вбивати українців на фронті», – зауважила профспілковий діяч.
«І не лише окупованих. Сепаратисти різної масті та агентура Кремля на підконтрольній України території можуть собі дозволити активізувати свою діяльність. Вони знають, що вони залишаться громадянами України, будуть отримувати українські соціальні виплати. Тобто підривати Україну зсередини, за українські гроші», – підкреслила голова Харківської ОО «Нового часу».
«Вихід з цього становища один. Будь-хто, хто вчиняє дії або закликає до порушення територіальної цілісності України, має бути позбавлений громадянства України. Вихід простий. Ти сепаратист – тоді: Суд – втрата паспорту – в’язниця. Альтернативи в нас немає», – підсумувала Тетяна Гаєва.