2018 01 01 luc
Керівники Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро прийшли до спільної точки зору з приводу конфлікту в правоохоронних органах.
Про це розповів генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю українським телеканалам.
Зокрема, він відмітив, що «публічне зведення рахунків» було помилкою.
«Ми зустрілися з паном Ситником буквально днями. Після його повернення із США ми провели обговорення ситуації і спільно прийшли до того, що було помилкою публічне зведення рахунків. Заяви НАБУ, що їм перешкоджають і інші речі, у тому числі, і з мого боку, дійсно, не розуміють ні українці, ні за кордоном. Навіть якщо хтось з нас і прав, це все одно завдає удару по усій правоохоронній системі», – сказав Луценко.
Також він заявив, що він наполягає на тому, що «треба за столом обговорювати проблеми і робити реальні кроки один назустріч одному».
«Поки я генпрокурор, я стверджую, навіть як колишній міністр внутрішніх справ, НАБУ потрібне для боротьби з високопоставленою злочинністю, – сказав Луценко.
Нагадаємо: 29 листопада під час спроби передачі хабаря першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій був затриманий «таємний агент» НАБУ.
При цьому у НАБУ стверджують, що ГПУ та СБУ незаконно втрутилися у їхню спецоперацію, під час якої намагалися виявити учасників організованого злочинного угруповання у ДМС.