2018 02 07 mal
Петро Порошенко має не відпочивати на Мальдівських островах, а уважно вивчати історією цієї олігархічної держави, де голодне населення досі мирить зі владою купки олігархів.
З цією заявою виступив громадський активіст та голова Хмельницької обласної організації політичної партії «Новий час» Денис Куруца.
Так політик прокоментував критичну ситуацію у державі Мальдівські острови, де розгорнулося протистояння між президентом Абдулою Аміном та опозицією. На островах оголошено надзвичайний стан.
«На Мальдівських островах діє типовий псевдо-демократичний олігархічний режим. Один олігархічний клан у владі замінює інший, але ситуація не змінюється. Лише олігархічна верхівка та їх прислужники по-справжньому живуть у цьому райському куточку світу, прості люди – виживають. Трапляються навіть випадки голоду. Нічого Вам це не нагадує. Вірно – Україна», – зауважив громадський активіст.
«Тому Порошенку треба було їхати на Мальдіви, щоб вивчити історію островів, поспілкуватися з простими мальдівцями. Він би зрозумів, що на Мальдівах люди готові до повстання проти олігархічної влади», – підкреслив голова Хмельницької ОО «Нового часу».
«Таким чином, ситуація на Мальдівах може бути пророчою для режиму Порошенка. Як і на Мальдівах, так і в Україні люди готові скинути владу олігархів. Не поміняти один клан на інший, а взагалі знищити олігархічну систему», – підсумував Денис Куруца.