2018 02 13 hma
Нинішній склад польського Сейму, який ухвалив такий ганебний закон, просто скомпроментував себе.
Про це заявив український політичний діяч, радянський політв’язень, Герой України Степан Хмара, коментуючи прийняття «антибандерівського закону» у Польщі.
Гість програми зауважив, що у Москві зраділи з того, що у Польщі є частина людей, які позбавлені здорового глузду та совісті.
«Я не сумніваюся, що там і рука Москви спрацювала, хоча вистачає і польських шовіністів, які живуть старими імперськими своїми стереотипами», – наголосив Степан Хмара.
Гість програми вважає цей закон ганебним та несправедливим,
«Повірте мені, ніхто відповідати не буде. Життя таке, що нинішній склад польського Сейму, який ухвалив такий ганебний закон, просто скомпроментував себе. Прикро, що це зробив саме парламент Польщі, бо у нас є спільний ворог. І не тільки в України та Польщі, а й усього цивілізованого світу. І насамперед Європи, це загроза від московської імперської чуми», – наголосив Степан Хмара.
Герой України вважає, що час дасть оцінку цьому закону, і оцінку не лише від українців, а й інших народів.
«Хотілося би, щоб поляки нарешті протверезіли і змусили свій Сейм не робити таких необачних ганебних кроків», – наголосив гість програми.
Нагадаємо, президент Республіки Польща Анджей Дуда підписав зміни до закону про Інститут національної пам’яті, яким, зокрема, запроваджується кримінальна відповідальність за заперечення «злочинів українських націоналістів». ВРУ звернулася до президента Польщі, Сейму та Сенату у зв’язку із прийняттям «антибандерівського закону» із закликом повернути в українсько-польські відносини зваженість та доброзичливість.