2018 02 27 donij
Патріотичні опозиційні сили мають вже вести переговори та домовлятися про підтримку одне одного на виборах і майбутню спільну роботу в уряді й парламенті.
Про це заявив громадський діяч Олесь Доній.
«Як би це не було дивно для мене, але велика частина людей і дотепер готова голосувати за Президента Петра Порошенка. Але небезпека полягає в тому, що намагатимуться розпорошити голоси патріотичної опозиції», – застеріг Доній.
Тому політолог певен, що буде задіяно безліч фінансових та медійних ресурсів, які зараз монополізуються. Також влада може використати так званих клонів з різних політичних опозиційних партій.
«Приблизно 7-8 відомих партій, які знаходяться в патріотичній опозиції, можуть бути використані владою з метою розпорошення голосів. Тому небезпека у тому, що голоси Тимошенко будуть знівельовані, а в другий тур вийдуть такі кандидати, як Бойко та Рабінович», – спрогнозував Доній.
Щоб цього не сталося, патріотичні опозиційні сили мають вже вести переговори та домовлятися про підтримку одне одного на виборах і майбутню спільну роботу в уряді й парламенті.