2018 03 14 nbuРахункова палата відійде до БПП, а першим заступником цієї палати буде представник від «Народного фронту». Омбудсменом також оберуть представника «Народного фронту». От лише тоді «Народний фронт» проголосує за Якова Смолія, як представника Президента. Це звичайнісінькі торги.
Про це заявив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко.
Коментуючи можливе призначення нинішнього заступника голови НБУ Якова Смолія на пост голови Національного банку України, Вадим Івченко зауважив, що БПП і «Народний фронт» спробують на цьому домовитися.
«Адже усім відомо, що Рахункова палата відійде до БПП, а першим заступником цієї палати буде представник від «Народного фронту». Омбудсменом оберуть людину, яка є представником «Народного фронту». От лише тоді «Народний фронт» проголосує за Якова Смолія, як представника Президента, або представника фракції БПП, або президентської вертикалі на пост голови Нацбанку. Це звичайнісінькі торги», – заявив народний обранець.
Вадим Івченко зауважив, що подібна ситуація вже була в Україні, коли призначали Генерального прокурора.
«Коли під Генерального прокурора все змінювали, зокрема, голосами того ж «Народного фронту». Саме тому «Народний фронт» згодом поставив туди свого першого заступника. Тут також відбувалися торги», – додав Івченко.
А щодо Якова Смолія, як очільника НБУ, Вадим Івченко вважає, що і під його керівництвом ситуація в Нацбанку не покращиться.
«Яків Смолій був заступником Гонтаревої, він працював у раді Нацбанку і він міг запобігти тому, що робила Гонтарева. Він міг би публічно про це говорити. Але він нічого не зробив, а зараз претендує на крісло, яке звільняється. При тому, що йдуть торги і для того, щоб Гонтареву не зловили і не посадили. Але я хочу сказати, що прийде час, коли Гонтарева відповість за все, що вони зробила із цією країною», – наголосив гість програми