logo1Шановні бійці добровольчих батальйонів, добровольці ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ!

Щиро вітаємо Вас з Днем українського добровольця.

Ви справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, пішли у Нацгвардію та Збройні сили, щоб зупинити російського агресора.

Ви приклад патріотизму та любові до рідної землі. На прикладі теперішніх добровольців будуть вчитися прийдешні покоління, так як наше покоління виховувалося на прикладі героїзму героїв Крут та Української Повстанської Армії.

Рішення Верховної Ради України оголосити 14 березня Днем українського добровольця є давно назрілим і правильним. Але це лише етап на шляху належного возвеличення пам’яті та підтримки героїв-добровольців.

Адже досі на законодавчому рівні належним чином не врегульовано статус добровольців.

Значна частина цих мужніх людей досі залишається поза законом. Поранені не можуть отримати належного лікування та догляду. Сім’ї загиблих кинуті напризволяще і виживають виключно за рахунок допомоги волонтерів та небайдужих людей.

Тому політична партія «Новий час» вимагає у Верховної Ради України негайно ухвалити закон України, яким надати статус учасника бойових дій, з усіма належними соціальними пільгами, всім без винятку бійцям добровольчих батальйонів.

Щастя Вам наші лицарі, Божої ласки та Козацького здоров’я!

Слава Україні!

Слава Українським Добровольцям!