logo1Теперішня ситуація в українській політиці нагадує війну клоунів проти клоунів.

Найбільш небезпечно, що клоуни з обох боків «битви» діють всупереч інтересів української держави та українського народу. Про йдеться у зверненні політради політичної партії «Новий час».

Українці! Друзі!

Україна опинилася на межі політичної та державницької катастрофи. Боротьба діючої влади проти так званої опозиції ставить під загрозу саме існування незалежної України.
З одного боку, агенти кума Путіна Віктора Медведчука (Надія Савченко, Юлія Тимошенко та інші) відкрито на українських каналах просувають темники Кремля про «снайперів»-майданівців, про олігархів, які знищують українських бійців.
З другого боку, представники діючої влади в унісон твердять казки про підрив ради представниками так званої опозиції та добиття депутатів автоматами. Український народ це сприймає як велику брехню.
Цими казками брехунів увагу народу відволікають від основної проблеми – російсько-української війни.
Справжній ворог щодня вбиває українських солдатів та українських мирних мешканців на Донбасі. І неприпустимо, що в цей час у Києві йдуть «війни» за владні портфелі, коли в нас є справжня війна з російським окупантом.
Політична партія «Новий час» вважає, що старі олігархічні політичні сили заради власного самозбереження та самозбереження своїх старих та нових лідерів готові пожертвувати національними інтересами України. Для влади і для опозиції не важливо, чи будуть українськими Маріуполь, Алчевськ чи Курахово, для них важлива влада у Києві.
Однак з такими темпами політичної клоунади російський окупант може дійти до Києва.
Зупинити цю клоунаду і повернути Україні соборність можуть лише нові політичні сили, для яких влада не самоціль, а засіб для служіння Україні.
Такі партії існують. Їх не пускають на ТБ, їм заважають діяти контролюючі органи. Але вони є.
Настав час для змін. Україна потребує «Новий час».

Політична партія «Новий час»