2018 03 19 don
Рада національної безпеки, Верховна Рада, Кабінет Міністрів ніяк не запобігали проведенню псевдо-меморандуму в Криму. Саме тому можна стверджувати про те, що влада діяла по одну сторону з Кремлем.
Про це під час «Руху нових сил», яке транслює телеканал ZIK, сказав політичний та громадський діяч Олесь Доній.
«Влада України допомагала Володимиру Путіну. Єдиний, хто зробив газети проти псевдо-референдуму в Криму були я і моя команда. Ні Кабінет Міністрів, ані Верховна Рада чи Рада національної оборони навіть листівочки не випустили, аби не допустити анексії, і це при тому, що у них є колосальні гроші! А тепер вони, нібито, проливають крокодилячі сльози за півостровом і людьми! Насправді влада робить все для того, аби захарастити нам мітинг на Майдані», – говорить Олесь Доній.
Політичний та громадський діяч проводить кілька аналогій пов’язаних із цифрою «вісімнадцять».
«18 травня 1944 року – трагічний день примусового виселення кримських татар. Вони щороку вшановують цю дату. А нинішня українська влада зрадила їх! Для нас також переломним стало 18 жовтня 1990 року – день ухвалення Радою рішення про перевибори, я маю на увазі Студентську революцію на граніті. Та я пам’ятаю ще і 18 лютого 2014 року, коли були перипетії на вулиці Грушевського – троє вбито, сотні поронено. Тоді я й припустити не міг, що ми на своїх горбах, на місце Януковича принесемо точно таких самих людей і режим», – зазначає Олесь Доній.
Громадський діяч вважає Петра Порошенка не лише баригою, а й боягузом, який обов’язково сфальсифікує вибори.
«Порошенко боїться повторити долю Південно-Корейських президентів. Нагадаю, там два колишніх очільники держави сидять у в’язниці за корупцію. Петро Олексійович боїться потрапити на лаву підсудних! Саме тому варто чекати гіршого. Він не тільки крастиме, буде намагатися позбавити права на демонстрації, а й фальсифікуватиме вибори. Того нам необхідно це розуміти і створювати мирні, демократичні, дієві структури. Також нам треба навчитися розбиратися в політиках, щоб наступного разу не привести до влади когось на кшталт Порошенка», – пояснює Олесь Доній.