2018 03 26 guard
Шановні Нацгвардійці! Бойові солдати та офіцери! Вельмишановні ветерани!

26 березня Україна вчетверте відзначає День Національної Гвардії, яку було створено у березні 2014 року у час ворожої агресії.
Однак, історія значно довша. Історія Української Гвардії – це історія українського духу, українського патріотизму та захисту Батьківщини.
У середині 90-х років минулого століття місцева міліція теж відверто саботувала накази з Києва і тоді для України Крим врятували підрозділи Національної гвардії, які були перекинуті на півострів з материкової України.
Однак, зрадник України та маріонетка Кремля Віктор Янукович розформував Нацгвардію. Але відновлена у березні 2014 року Національна гвардія показала, що «дух гвардійця» не можна знищити, не можна забути. Саме бійці Національної гвардії та добровольчих батальйонів у її складі першими вступили у бій проти російського агресора.
Як і в далеких 90-х, завдяки мужності та жертовності гвардійців, від рядового і до полковники і генерала, вдалося зупинити агресора.
Ось уже три роки славні підрозділи Національної Гвардії своїми діями, бойовим вишколом, відвагою і мужністю підтверджують правильність прийняття рішення і створення Національної Гвардії України.
Ви вписали героїчні сторінки в історію розбудови української держави.
Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Низько вклоняємось Вам, пам’ятаємо і ніколи не забудемо про Ваш подвиг.
Дякуємо кожному за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!
Бажаємо всім Вам та Вашим сім’ям доброго здоров’я, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.

ПП «Новий час»