2018 04 03 savСправа щодо так званої зоряної атаки на Верховну Раду Україну, яку нібито організувала позбавлений недоторканості нардеп Надія Савченка виглядає спробою приховати справжніх замовників цього терористичного акту. У цьому переконаний громадський діяч та голова Черкаської обласної організації політичної партії «Новий час» Ігор Марінченко.
За його словами, якщо відео та інші докази організацію терористичного акту справжні, разом з Савченко за гратами мають сидіти її політичні та економічні спонсори.
«На сьогодні є два варіанти «справи Савченко». Перший: Генпрокуратура сфальшувала «справу Савченка-Рубана» і відповідати за це має Луценко і ко. Цей варіант став малоймовірний після того, як було опубліковано відео «наради» Савченко і Рубана, де чітко видно і чути, що вони готують теракт. Другий варіант: Савченко і Рубан дійсно готували теракт і мають за це відповідати. І цей варіант більш реальний», – окреслив ситуацію громадський діяч.
«Але тут виникає величезне питання. Як могла Савченко і Рубан самостійно підготувати такий масштабний теракт. Відповідь очевидна – ніяк. Вони пішаки. Хто ж стоїть за ними. Очевидно, їх політичні та фінансові спонсори, які зацікавлені у дестабілізації в Україні. В першу чергу – це головний опікун Савченко, кум Путіна Віктор Медведчук і політик, яка привела Савченко у Верховну Раду – Юлія Тимошенко», – вважає голова Черкаської ОО «Нового часу».
«Таким чином, розслідування терористичного акту за участю Надії Савченко можна вважати повноцінним лише тоді, коли за разом з нею за гратами опиняться Віктор Медведчук та Юлія Тимошенко», – підсумував Ігор Марінченко.