2018 04 07 aktМайбутня політична кар’єра музиканта Славка Вакарчука залежатиме від його рішення. Та зараз він досить популярний, тому й має великі шанси стати одним із лідерів.
Таку думку в висловила народний депутат України Світлана Заліщук.
Вона наголосила, що не бачить передумов для дострокових виборів. Та якщо таке волевиявлення проштовхуватимуть через якісь дестибілізаційні процеси, це буде загрозливо для країни.
«Цим зможе скористатись, у тому числі, і Росія чи «п’ята колона». Вибори повинні пережити саме еволюційну історію», – переконана Заліщук.
Окрім того, вона прокоментувала й чутки про можливі майбутні політичні кар’єри співака Славка Вакарчука та шоумена Володимира Зеленського.
«Свого часу Вакарчук уже був політиком – депутатом. Протягом тривалого періоду він приділяє увагу політичним міжнародним процесам та, навіть, здобував освіту у цій сфері. Та це буде його рішенням. Сьогодні ж дуже багато людей чекають від нього відповіді. Адже він популярний, тож і шанс бути одним із лідерів у нього дуже високий», – зауважила Заліщук.
Що ж до Зеленського, то досвід європейських виборів уже продемонстрував, що на волевиявленнях виграє дуже багато людей, взагалі не пов’язаних із політикою.
«На фоні скепсису та розчарувань люди голосують, скажімо, за акторів. Наприклад, в Італії проголосували за пародиста. Зараз для цієї держави це стало великою проблемою, адже країна страждає від популізму та безвідповідальності», – наголосила Світлана Заліщук.