2018 04 20 gro
Своїми заявами про участь у майбутніх парламентських виборах Володимир Гройсман намагався надіслати сигнал Петру Порошенку про те, що не бачить себе у спільній політичній команді. До слова, у Гройсмана є своя зареєстрована партія.
Про це в зазначив народний депутат України Іван Крулько.
На своїй сторінці у Twitter Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що «хоче і буде боротися за Україну». Для цього він братиме участь у чергових парламентських виборах разом із «відданими людьми, які конкретними кроками змінюватимуть країну».
«Боротьба за Україну триває весь час. Але у цій заяві є два контексти. Перший – приводом для зустрічі Президента з урядом були його переговори з патріархом Варфоломієм. Обговорювалось все, що стосується можливого надання українській церкві статусу автокефальної», – прокоментував Іван Крулько.
На його думку, це питання є дуже важливим. Як доказ цього він пригадав, що окрім Опоблоку решта парламенту консолідувалась у цьому питанні.
«Це було підставою для зустрічі. Але насправді цілком очевидно, що Президент хотів зрозуміти, як можна зараз продемонструвати суспільству, що влада єдина, як ніколи. Очевидно, була така мета», – переконаний народний депутат.
Натомість заяву Прем’єр-міністра України він вважає відповіддю на цю зустріч.
«Він чітко сказав, що піде на вибори. Він чітко сказав, що ці парламентські вибори мають бути черговими. Ця заява адресувалась не стільки громадськості, як одній єдиній людині – Петру Олексійовичу Порошенку», – акцентував парламентар.
На його думку, Володимир Гройсман цією заявою намагався дати зрозуміти Петру Порошенку, що політично він не бачить себе у спільній команді на наступних виборах.
«Тобто він буде грати свою гру. До речі, у Гройсмана є зареєстрована партія, з якою він ходив на вибори у Вінниці. Здається, вона називається «Європейська стратегія Вінниччини». Я вважаю, що Прем’єр-міністр почав свою власну політичну гру», – заявив нардеп.