2018 05 08 8 den
Українці!

Україна знову відзначає перемогу над нацизмом та завершення Другої світової війни разом з усім цивілізованим світом, за європейським календарем.
У День пам’яті та примирення ми молимося за українських воїнів. Молимось за жертви минулого. За тих, хто ціною власного життя дав життя наступним поколінням.
Нехай Господь дасть їм вічну нагороду у Небі. А пам’ятником їх подвигу хай стане сильна і могутня Українська держава!.
Українці з 1938 року воювали на всіх фронтах Другої світової: били нацистів, перебуваючи у лавах Карпатської Січі, УПА, Королівських збройних силах Великобританії, Французької армії, армії США та Червоної армії.
Загальні демографічні втрати України – включно з убитими, жертвами концтаборів, депортованими, евакуйованими й тими, що рушили у вигнання разом із відступаючими німецькими військами, – становлять не менше 14 млн. чоловік. Це найбільші втрати серед країн і народів у Другій світовій війні. З цих 14 мільйонів більше 8 мільйонів загинуло. Понад мільйон, переважно із західних областей, були депортовані до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл.
Тому український народ – це справжній народ переможець, який приніс світу перемогу над нацизмом.
Сьогодні, у День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто ціною свого життя приніс мир всьому світу. Cхилимо голови в пам’ять про загиблих та подякуймо живим ветеранам всіх військових підрозділів усіх армії за їхню мужність і героїзм. І пам’ятаймо, що ми – українці, які народжені бути вільними.
Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь та пекло бойових дій, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя!
Бажаємо, щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб українці жили в любові і злагоді, добробуті й міцному здоров’ї.

Слава Україні!

Героям Слава!