2018 06 19 maidan
Після Майдану до влади мали б прийти ті, хто надихали революціонерів. Однак, ці лідери сьогодні в опозиції до влади.
Про це \сказав політолог-міжнародник Олег Волошин.
«Я не сумніваюся, що задовго до 2014 року, в Росії були плани захоплення Криму. Вони переконали себе у тому, що в Україні з’явиться така сила, яка приведе країну і в НАТО, і в ЄС. Однак у нас багато недолугих корупціонерів, які взагалі нікуди не приведуть державу», – переконаний експерт.
Політолог упевнений, що найкращою стратегією для Путіна щодо захоплення України могло б бути очікування.
«Він міг би не підсумовувати події Майдану, а просто чекати, аж почнуть з ним домовлятися. До нього і зараз бігають. У Петра Олексійовича та багатьох інших політиків, був бізнес у РФ», – наголошує Олег Волошин.
Майдан для Путіна був можливістю провести певні військові операції, додає політолог-міжнародник.
«Путін має військову логіку. Якщо він бачить рушницю – обов’язково рано чи пізно вистрелить. Крім того, що цікаво, розміщення американської військової бази під Харковом – катастрофа для Росії», – підкреслює експерт.
Також Олег Волошин звертає увагу на вимоги Майдану.
«Майданом скористалися політики, на кшталт Яценюка. Революціонери вимагали – жодних партійних прапорів. Втім, вже за два тижні після початку, почали майоріти стяги «Свободи» та інших. У підсумку, де лідери Майдану? Знову в опозиції! Це найбільша поразка. Адже ті, хто надихали людей – зараз проти влади, яку самі ж привели», – резюмує Олег Волошин.