2018 06 19 marsh
Проведення «маршів рівності» не мають нічого спільного з європейським вибором України, а навпаки, їх головна мета – посилити антиєвропейські настрої серед українців.

Про це йдеться у зверненні політичної партії «Новий час» з приводу проведення в Києві «маршу рівності» так званої ЛГБД-спільноти.

Таким чином, з впевненістю можна заявляти, що «марш рівності» у Києві організували ворожі до України та української державності сили. А правоохоронці, які били патріотів та захисників традиційних сімейних цінностей, багато з яких пройшли російсько-українську війну – виконували злочинні і ворожі накази.

Наведемо важливі, але мало кому відомі факти. «Марш рівності» фінансувався переважно за рахунок західних грандів, які неодноразово пов’язували з Кремлем. Простіше кажучи, є підстави стверджувати, що «марш рівності» у Києві пройшов за російські кошти.

Також більшість учасників столичного «маршу рівності» приїхали з Росії. Їх ніхто не зупиняв, не перевіряв, хоча досі триває норма про обмежений в’їзд в Україну громадян Російської Федерації.

Тому політична партія «Новий час» розцінює проведення «маршу рівності» як чергову російську провокацію проти України. І ми маємо прямі історичні аналогії. Коли перед вступом у ЄС, у країнах Балтії та Польщі теж активно організовувалися російськомовні «гей-паради». Тим самим, нагніталися антиєвропейські настрої. Однак поляки та балтійські нації витримали цей «удар» та стали повноправними учасниками ЄС.

Україна має теж врахувати цей досвід і в майбутньому не допускати цих «феесбешних провокацій».

Українська влада має захищати традиційні сімейні цінності, а не представників секс-меншин з російським паспортом.