2018 07 28 newzМосковський патріархат дуже довго отримує гроші від Української Православної церкви. Після отримання автокефалії це зміниться. Саме тому російські попи дуже зляться.
Про це заявив російський публіцист Олександр Невзоров.
«У бідних російських попів Московського патріархату паніка через те, що Українська Православна церква хоче отримати томос. Вони розуміють, що з-під носа втікають грошики. Адже протягом довгих років завдяки церкві Росія від України отримувала мільярди», – розповідає експерт.
Тому не дивно, що для московських попів Україна пекельно важливе місце, додає російський публіцист.
«Для них томос Української Православної церкви – це непоправна втрата, яка призведе до внутрішніх розколів у Росії, переробки ринку магічних послуг. Вони просто стоять на вухах і ридають», – запевняє Олександр Невзоров.
Також він переконує, що коли Українська Помісна церква отримає томос, то кровопролиття, про яке каже митрополит Іларіон, не відбудеться.
«Для справжньої крові нема причин. Можливо, будуть театральні постановки з використанням гримерної. Трагедії, драми неможливі. Україна живе своїм вільним життям! З боку ви смішно виглядаєте. Борючись за свободу, пригріваєте головну ідеологічну організацію Росії. Україні давно потрібно братися за створення своєї Церкви», – підкреслює російський публіцист.
Олександр Невзоров запевняє, що Російська православна церква відіграє ідеологічну роль в Росії.
«Наша ідеологія крива, бо не було часу її придумувати», – коментує експерт.
Він звертає увагу на те, що церква Константинополя є бідною.
«Для збереження першості єдиним фундаментом авторитету є вміння зберігати справедливість. Їм нічого, окрім правди, не залишилося», – наголошує публіцист.
Олександр Невзоров упевнений, що Константинопольський патріархат мусить утримувати свою марку чесності.
«Якщо він почне під когось підлаштовуватися, зважати на закиди Московського патріарху, танути від дорогих китайських подарунків, грошей – йому прийде кінець. У Константинопольського патріарху є одна можливість втримати авторитет – бути чесним», – додає російський публіцист.